حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری خودت رو در پرسانش ایجاد کن تا دسترسی کاملی به وضعیت آموزشی خودت داشته باشی و بتونی یادگیری زبان انگلیسی رو با قدرت شروع کنی ..

قبلا ثبت نام کردی؟

همین الان وارد داشبورد اختصاصی خودت شو و لذت یادگیری جادویی زبان انگلیسی با اولین و تنها پلتفرمِ معلم خصوصی هوشمند آموزش زبان انگلیسی رو تجربه کن ..

بازگشت به صفحه ی اصلی

قوانین

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب پرسانش لازم است پیش از خرید اشتراک یا ثبت نام، توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه فرمایید، پرسانش سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و شما به عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید.
این سرویس با نام تجاری "پرسانِش" ثبت گردیده است و از حق کپی رایت برخوردار است. تمامی محتواهای ارایه شده در پرسانش در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
استفاده از پرسانش هیچگونه حقی را برای کاربران برای انتشار یا پخش عمومی محتوای کارت ها ایجاد نمی کند. مسلم است با پرداخت مبلغ اشتراک، شما می توانید خدمات خریداری شده را در بازه زمانی مشخص شده استفاده نمایید. در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع است در قسمت مربوط به نظرات کاربران، قرار دادن لینک هایی به سایت های غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می گذارند ممنوع است.

حریم خصوصی کاربران

پرسانش همواره اصول محرمانگی را در مورد اطلاعات شخصی کاربر را رعایت کرده و از این اطلاعات به نحو احسن محافظت می نماید. پرسانش اطلاعات شخصی کاربران را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون موظف به انجام این کار باشد. پرسانش اطلاعاتی که از حساب کاربران به طور خودکار بدست می آورد جهت تحلیل، بررسی و شخصی سازی خدمات خود و ارائه پیشنهادات ویژه ی نزدیک تر به سلیقه کاربران استفاده خواهد کرد. این اطلاعات به پرسانش کمک می کند تا سرویس خود را بهبود بخشیده و محتوای مرتبط تری با علایق هر کاربر به ایشان ارایه کند.
پرسانش جهت ارائه بهتر سرویس خود و اطلاع رسانی در خصوص طرح های ویژه و جشنواره های تخفیف و ...، ممکن است از طریق ایمیل یا شماره تلفن همراه ثبت شده، اقدام به ارسال اطلاعاتی برای کاربران نماید.
این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند.
درصورتیکه پس از خواندن این متن همچنان سوال یا ابهامی داشتید، میتوانید با ما از طریق ایمیل support [at] porsanesh [dot] com و یا پشتیبان آنلاین سایت در میان بگذارید.متوجه شدم